KONST / Litografier / Färglitografi 13581449
nr 1358 1449
Lars Melander
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 2/95. Motivet: 60x86 cm
Lars Melander, född 1939 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 november 2020
kl 20:07:33
300 kr
350 kr
Lars Melander
Läs mer om Lars Melander